Czytelnia medyczna

Sortuj wg:   Nazwa Najlepiej oceniane
Pokaż artykułów na stronę 10 25 50 100
Jak odpowiednio dobrać aparat słuchowy?
  0 / 10 (0 opinii)

Jak odpowiednio dobrać aparat słuchowy?

W dzisiejszym świecie, gdzie komunikacja odgrywa kluczową rolę, zdolność do słyszenia jest niezwykle ważna. Osoby cierpiące na utratę słuchu często napotykają na wiele trudności w codziennym życiu, które mogą wpłynąć na jakość ich bycia. Na szczęście, dzięki postępom w dziedzinie technologii, istnieją rozwiązania pozwalające poprawić słuch i przywrócić pewność siebie. Jednym z takich rozwiązań są aparaty słuchowe. Warto jednak pamiętać, że nie wystarczy jedynie zakupić aparat słuchowy – konieczne jest odpowiednie dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika. W niniejszym artykule omówimy, jak odpowiednio dobrać aparat słuchowy, aby maksymalnie korzystać z jego możliwości i poprawić jakość życia osób z utratą słuchu. »
  0 / 10 (0 opinii)

Polscy spamerzy - te firmy rozsyłają spam

Poniżej lista firm, które rozsyłają spam, czyli niezamówione emaile na adresy emailowe firm i osób prywatnych. Są to adresy firm, od których dostałam niezamówione maile na moją skrzynkę mailową. »
Melatonina niezawodna na sen
  0 / 10 (0 opinii)

Melatonina niezawodna na sen

Dobre wiadomości dla cierpiących na klopoty ze snem. Jeśli wyregulujesz melatoninę, hormon który odpowiada za prawidłowe działanie zegara biologicznego organizmu, jest szansa, że wreszcie porządnie się wyśpisz. »
Melatonina Plus spray – psikasz i zasypiasz
  0 / 10 (0 opinii)

Melatonina Plus spray – psikasz i zasypiasz

Polacy mają coraz większe problemy ze snem. Za mała ilość nocnego wypoczynku prowadzi do zaburzeń psychofizycznych, drażliwości czy obniżenia koncentracji. Problemy z zasypianiem, przebudzenia w nocy czy niespokojny sen mogą być spowodowane niedoborem melatoniny, co występuje szczególnie u osób po 35 roku życia i pogłębia się wraz z wiekiem. »
Młody jęczmień podbija świat
  0 / 10 (0 opinii)

Młody jęczmień podbija świat

Trudno byłoby znaleźć obecnie drugą taką roślinę, jak zielony jęczmień, która zrobiła w ostatnim czasie taką karierę. Preparaty z młodego jęczmienia polecają gwiazdy filmowe, stosują je ludzie na całym świecie.
Jakie właściwości kryje w sobie więc ta „cudowna” roślina? Okazuje się, że ma ich bardzo dużo, a popularność tej rośliny jest w pełni uzasadniona. Pozytywne działanie młodego jęczmienia zostało potwierdzone też badaniami naukowymi.
»
MŁODY JĘCZMIEŃ FORTE SLIM SASZETKI suplement diety
  0 / 10 (0 opinii)

MŁODY JĘCZMIEŃ FORTE SLIM SASZETKI suplement diety

MŁODY JĘCZMIEŃ FORTE SLIM SASZETKI suplement diety
został opracowany z myślą o osobach dorosłych, które dbają o kontrolę masy ciała oraz prawidłowy poziom cukru we krwi. Zawiera: ekstrakt z młodego jęczmienia w wysokiej dawce - 1000 mg w saszetce, skoncentrowany proszek ananasowy, fruktooligosacharydy, ekstrakt z morwy białej, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy który zawiera p-synefrynę i przyczynia się do kontroli masy ciała oraz chrom. Jest źródłem błonnika pokarmowego, zawiera wysoką zawartość błonnika jabłkowego, owsianego oraz żytniego, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit.
»
Jak odetkać zapchane ucho?
  0 / 10 (0 opinii)

Jak odetkać zapchane ucho?

Zwykle gdy pojawia się problem z zatkanym uchem próbujemy radzić sobie sami. Większość osób usuwa woskowinę patyczkami do uszu. Skutkiem tego jest niestety wpychanie wydzieliny głębiej do przewodu słuchowego. Woskowina zbija się wtedy w gruby czop, który twardnieje i tworzy zator. Bardzo często odczuwamy wtedy ból, dyskomfort, swędzenie albo zauważamy znaczne pogorszenie się słuchu. W takim przypadku należy udać się do lekarza, który przepłucze ucho. Zanim lekarz przeprowadzi taki zabieg, najprawdopodobniej zleci zastosowanie odpowiedniego preparatu, który zmiękczy woskowinę i ułatwi jej usunięcie przy kolejnej wizycie. Jeśli i nas spotka problem z zatkanym uchem najlepiej od razu udać się do apteki i zapytać o preparat ułatwiający oczyszczanie uszu, np. Vaxol. To produkt, który zastosowany 1-2 razy dziennie przez około 4 dni przed wizytą u lekarza, ułatwi usunięcie korka z ucha, a nawet usunie całkowicie problem i wizyta u lekarza nie będzie już w ogóle konieczna. »
VAXOL® – czyste, zdrowe i zadbane uszy
  0 / 10 (0 opinii)

VAXOL® – czyste, zdrowe i zadbane uszy

Vaxol® to unikalny spray do uszu który w skuteczny i bezpieczny sposób wspiera naturalny proces oczyszczania uszu z woskowiny, zapobiegając tym samym tworzeniu się tzw. korków woskowinowych, które mogą prowadzić do: zaburzeń słuchu, powodować ból ucha lub szumy uszne. W przypadku gdy dojdzie do powstania korków woskowinowych Vaxol® pomaga w ich usuwania. »
6 naturalnych sposobów na zaparcia, by na co dzień czuć się lekko
  0 / 10 (0 opinii)

6 naturalnych sposobów na zaparcia, by na co dzień czuć się lekko

Szybki i stresujący tryb życia sprawia, że coraz więcej z nas narzeka na zaparcia. Eksperci szacują, że ten krepujący problem może dotyczyć nawet co drugiej Polki oraz co czwartego Polaka i w tym upatrują rosnącą popularność doustnych środków
na przeczyszczenie. Nie są one jednak obojętne, przede wszystkim dlatego że uzależniają,
a wtedy bez odpowiedniego wsparcia nasz organizm nie potrafi już samodzielnie się oczyszczać. Jak się zatem poratować, by na co dzień czuć się lekko i regularnie korzystać z toalety? Leczenie zaparcia czy domowe sposoby? Oto 6 prostych wskazówek do realizacji już od dziś. Naprawdę warto spróbować!
»
Nie idź w zaparte i poczuj się lekko!
  0 / 10 (0 opinii)

Nie idź w zaparte i poczuj się lekko!

Bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży i matek karmiących musujące czopki na zaparcia Evaqu przynoszą szybka ulgę w zaparciach. Zawierają wyłącznie naturalne substancje. Działają łagodnie, miejscowo, bez efektu drażniącego. Nie uzależniają, mogą być stosowane często i długotrwale. Nie przeczyszczają. Dają szybki efekt - 15 minut od zastosowania! »
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Preparaty na dolegliwości stawowe

Preparaty na dolegliwości stawowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl