Mapa strony

O nas. Projekt wspierany przez EU

Chcemy pomagać w wyborze najtańszych i najlepszych leków bez recepty i suplementów diety dostępnych w polskich aptekach. Jeśli oszczędzisz choćby złotówkę, dzięki informacjom zamieszczonym na portalu, to nasz cel zostanie osiągnięty.

Portal www.LepszyLek.pl został stworzony w ramach projektu „Internetowy serwis wspomagający racjonalny zakup leków i suplementów diety”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Pomysłodawcą portalu jest Olga Kaczor, prezes zarządu spółki Vivamax sp. z o.o., ekspert w branży farmaceutycznej z ponad 15-letnim doświadczeniem. Autorka sukcesu kilkunastu marek na polskim i czeskim rynku farmaceutycznym. Absolwentka Wydziału Marketingu i Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie. Ukończyła prestiżową Orkla Brand Academy (Akademia Marki) w Oslo.

Portal powstał we współpracy z farmaceutami, którzy podzielili się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem w wyborze leków. Publikujemy artykuły autorstwa m.in. mgr farmacji Małgorzaty Kruk, mgr farmacji Aleksandry Uruszczak-Wąsowicz i mgr farmacji Kingi Dziwisz.

Wsparcie Unii Europejskiej

Projekt o nazwie "Stworzenie internetowego serwisu wspomagającego racjonalny zakup leków i suplementów diety" jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za prowadzenie projektu, Olgi Kaczor:
olga(tu wstaw kropkę i usuń nawiasy)kaczor(tu wstaw znak małpki i usuń nawiasy)lepszylek(tu wstaw kropkę i usuń nawiasy)pl

Więcej informacji o wsparciu projektów przez Unię Europejską znajdziesz na stronach:
www.poig.gov.pl
www.mrr.gov.pl
Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw - Regionalna Instytucja Finansująca
http://www.parp.gov.pl
www.msw.gov.pl
www.web.gov.pl

Newsletter

Najlepsze oferty

Ankieta

Zmęczenie, energia

Zmęczenie, energia

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

Forum

Pain Gone na bóle różnego pochodzenia

Technika prądów Tens znana, stosowana w medycynie i wykorzystana w tym urządzeniu, jest to przenośny generator prądu Tens, myślę że nie jeden pacjent byłby zadowolny gdyby lekarz przepisał mu takie urządzenie, które nie ma skutków ubocznych jak leki przeciwbólowe.
14-05-2014 14:40
Dodał: ola37

URZĄDZENIE PRZECIWBÓLOWE PAIN GONE

http://paingone.
14-05-2014 14:47
Dodał: ola37

Omega 3 - który preparat najtańszy?

Jesli stosujecie omega 3 albo kupujecie dla dzieci, to pewnie już się zorientowaliscie ze ceny mogą być bardzo rózne, szczególnie tych preparatów dla dzieci.
17-07-2015 18:37
Dodał: Mirka72

Śmieszności, dowcipy

Może dobrze byłoby popisać coś co lekko odwróci myśli od kłopotów ze zdrowiem.
30-11-2015 13:54
Dodał: koptymista

Problemy ze snem.

Witam, od tygodnia nie mogę zasnąć, mam problemy ze snem, problemy z zasypianiem a jeśli już to wybudzam sie co dwie godziny i dalej to samo.
12-08-2016 11:10
Dodał: Marita

Krem do protez

Zostałam właśnie nową posiadaczka protezy i mam pytanie jakich środków używacie do czyszczenia i którego kremu do protez,bo na rynku jest tego bardzo dużo,ostatnio widziałam w aptece ulotkę kin oro ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą?.
21-10-2016 08:30
Dodał: Maria55

zamienniki do drukarki

Używacie zamienników do drukarki? Jeśli tak to jakich, jeśli nie to dlaczego nie?.
29-12-2016 21:21
Dodał: dodi
copyright by Vivamax 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone
Sklep internetowy: www.aptushop.pl
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl