Mapa strony
Vitafon – skuteczne leczenie bólu stawów i kręgosłupa. Terapia medyczna we własnym domu.

Vitafon – skuteczne leczenie bólu stawów i kręgosłupa. Terapia medyczna we własnym domu.

Redakcja

Jeśli codziennie odczuwasz bóle stawów lub kręgosłupa, cierpisz na złamania, bóle urazowe, stany zapalne stawów, czujesz się coraz mniej aktywny, coraz częściej musisz prosić innych o pomoc np. w zakupach, jeśli szukasz skutecznej pomocy – to Vitafon może być skutecznym rozwiązaniem twoich problemów.

Zanim wyjaśnimy zasadę działania Vitafonu, zacznijmy od opinii osób, które cierpiały na bóle stawów lub kręgosłupa i przekonały się o jego skuteczności:

Obrzęk, ból, utykanie – ustępują pod wpływem działania Vitafonu – potwierdza magister fizjoterapii

„W wyniku upadku doświadczyłam kontuzji nadgarstka /ból niesamowity. Poddałam się kuracji VITAFONEM. Po 2-ch zabiegach ból ustąpił i mogłam już zaciskać rękę w pięść co wcześniej było niemożliwe. Działaniu fal wibroakustycznych poddali się również moi rodzice, Mama-77 lat cierpiąca na zwyrodnienie stawu kolanowego: ciągłe stany zapalne, obrzęk, ból, utykanie. Po kilku zabiegach nastąpiła znaczna poprawa: opuchlizna zniknęła, chód prawidłowy bez utykania, pozostały niewielkie dolegliwości bólowe. Tata-82 lata - kłopoty z ukrwieniem kończyn dolnych, oraz wysokie ciśnienie tętnicze. po kilku zabiegach- ból kończyn dolnych zmniejszył się, a co najważniejsze ciśnienie ustabilizowało się. Jestem zaskoczona skutecznością działania fal wibroakustycznych i stwierdzam,że urządzenie Vitafon jest genialne w swojej prostocie i działaniu.”

Bogusława Dzierzbińska
Mgr. fizjoterapii
SkierniewiceOpinie Pacjentów stosujących Vitafon

Choroba zwyrodnieniowa stawu biodrowego. Po stosowaniu Vitafonu ból prawie zupełnie ustąpił i nie wystąpiły żadne reakcje uboczne.

„Witam. Kupiłem Vitafon-2 w końcu lutego br. Po uprzednim zapoznaniu się z opiniami licznych specjalistów i osób prywatnych, oraz przyznaje wielu wahaniach zdecydowałem się na zakup. W/g diagnozy lekarzy mam chorobę zwyrodnieniową stawu biodrowego lewego. Mając broszurę w języku polskim rozpisaną dosyć precyzyjnie na nuty bez trudności przystąpiłem do fonowania. Mam za sobą prawie 5 tygodni oddziaływania Vitafonu, postępy są bezsprzeczne, ból prawie zupełnie ustąpił nie wystapiły żadne reakcje uboczne. Jako że choroba należy w moim przypadku do dosyć starych kontynuuje fonowanie zgodnie z zaleceniem. Jestem zadowolony, urządzenie jest super, mogę polecić je każdemu, oczywiście z podobną do mnie dolegliwością, jako, że tylko na staw biodrowy je stosuje. Tak trzymać.”

Jurek Adamski, Głogów

Po stosowaniu Vitafonu przewlekłe bóle nogi ustępują!

„Vitafon spełnił w zupełności moje oczekiwania, bóle ustępują a nerki lepiej pracują. jeszcze za wcześnie aby stwierdzić, czy poprawa jest trwała ale na pewno inaczej żyje. To może zrozumieć tylko ten, kto cierpi na przewlekłe bóle i to bardzo nasilone. Ja często nie mogłam zrobić kroku bo czułam ból jakbym chodziła po szkle. A teraz boli umiarkowanie i do wytrzymania. Zakup udany w zupełności, rozważam możliwość w przyszłości zakupu Vitafonu 2 z materacem i podczerwienią.

Wiesława Sienkiewicz, Sępopol

Bolesne zwyrodnienie stawów. Vitafon zmniejsza ból stawów przy chodzeniu.

„Kupiłam Vitafon dla cioci z nadzieją że pomoże na zwyrodnienie stawów .Okazało się że pomaga na wiele innych dolegliwości : skurcze nóg (miała bardzo mocne w nocy), skurcze przeszły po kilku dniach stosowania urządzenia. Ciocia zrezygnowała ze środków przeciwbólowych, które musiała brać codziennie od dłuższego czasu. Zmniejsza się ból stawów przy chodzeniu. Miała też drżenie rąk , które zmniejsza się coraz bardziej...
Zaczęła kurację 25 czerwca, minęło zaledwie 10 dni, stan poprawia się bardzo szybko. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni efektem zabiegów.”

Agnieszka Krawczyk, Kraków

Dna moczanowa, ostroga piętowa i nadciśnienie. Vitafon pomaga odstawić środki przeciwbólowe.

„Od pewnego czasu zmagam się z dolegliwościami stawów – dną moczanową, ostrogą piętową oraz nadciśnieniem. Vitafon zakupiłem 9 stycznia 2012 r. i już zauważyłem pierwsze pozytywne efekty.
Unormalizowało się ciśnienie (przed zastosowanie miałem ciśnienie ok. 145/95, w chwili obecnej ok. 120/78), nastąpiła również poprawa elastyczności stawów. Bóle stawów są mniejsze, odstawiłem już środki przeciwbólowe oraz zmniejszyłem dawkę leków na dnę moczanową oraz ostrogę piętową.

Polecam stosowanie Vitafonu wszystkim, którzy zmagają się z podobnymi dolegliwościami.”
Grzegorz Rodziewicz, Warszawa

Ból w stawach biodrowych. Vitafon pomaga uniknąć operacji wszczepienia endoprotezy!

Ból w stawach biodrowych objawił się nagle w kwietniu 2011. Kolej rzeczy - wizyta u lekarz I kontaktu, skierowanie do ortopedy (zdjęcie rentgenowskie). Diagnoza - operacja - wszczepienie endoprotezy (za 3 lata NFZ?!!!) Skierowanie na rehabilitację - lampa Solux i pole magnetyczne?! Po tych bezskutecznych zabiegach szukałem innej drogi uniknięcia koniecznej ingerencji chirurgicznej.
Zakupiłem Vitafon T w maju 2011, zastosowałem się do zaleceń producenta. Bóle ustąpiły - przestałem biegać ale jeżdżę na rowerze, pływam, uprawiam nordic walking. Wspomagam staw preparatami kolagenowymi i Vitafonem. Polecam!!!

Jan Ziolkowski, Opole


Vitafon zmniejsza bóle kolana

Jestem posiadaczką Vitafonu od ponad roku. Kupiłam go z uwagi na guz, jaki pojawił mi się na śródstopiu. Ortopeda stwierdził system przeciążeniowy stopy. Zgrubienie utrudniało mi poruszanie. Po zastosowaniu Vitafonu (po około 7 dniach) zgrubienie zniknęło, a z nim wszelkie dolegliwości. Moja mama stosowała Vitafon przy zwyrodnieniu stawów biodrowych, po około 2 tygodniach stosowania dolegliwości bólowe ustąpiły. Bardzo pomogło mi urządzenie przy bólu kolana. Uważam, że jest to cudowne urządzenie przy wszelkich zwyrodnieniach.

Hanna Gerdel, Warszawa

Opinie specjalistów rehabilitacji
Lekarze stosujący Vitafon w swojej praktyce wystawiają mu najlepsze świadectwo. Urządzenie okazuje się skuteczne, pomaga w pracy rehabilitanta, poprawia stan stawów w sposób bezpieczny i skuteczny. Szybko przynosi ulgę, a w przypadku złamań skraca czas zrastania się kości nawet o 10 dni!

4 miesiące obserwacji specjalisty medycyny sportowej i rehabilitacji – Vitafon pomaga w urazach sportowych


We wszystkich dolegliwościach w których zastosowano VITAFON uzyskano pozytywne efekty potwierdzone badaniami ultrasonograficznymi

"(...) Terapia wibroakustyczna dotyczyła urazów sportowych w obszarze stawów skokowych, kolanowych, łokciowych, barków oraz uszkodzeń mięśni przykręgosłupowych, mięśnia czworogłowego uda, mięśnia brzuchatego łydki. Terapia dotyczyła również dolegliwości związanych ze zmęczeniami powolnymi mięśni wynikającymi z wysiłków sportowych jako element restytucji powysiłkowej. We wszystkich dolegliwościach w których zastosowano VITAFON uzyskano pozytywne efekty potwierdzone badaniami ultrasonograficznymi przed i po zakończeniu postępowania terapeutycznego. Na podstawie 4-miesięcznej obserwacji oraz publikacji dostarczonych drogą e-mailową metoda wibroakustyki w rehabilitacji po urazach sportowych oraz przeciążeń układu ruchu powinna znaleźć swoje należne miejsce w rehabilitacji sportowej.(...)"
Dyrektor NZOZ MEDIVITSPORT
dr n.med.Witold Furgał
Specjalista medycyny sportowej i rehabilitacji
Konsultant woj. podkarpackiego ds. medycyny sportowej


“(...) Urządzenie Vitafon zastosowano w ostrych i przeciążeniowych urazach oraz w bólach przeciążeniowych. Obserwowano ustąpienie dolegliwości bólowych, a w stanach pourazowych proces leczenia uległ skróceniu. Wprowadzony w mikrowibracje obszar tkanek nie generował dodatkowych dolegliwości. Urządzenie było łatwe do samodzielnej obsługi (...).”
Dr n med. Tadeusz Ściński
Specjalista chirurg ortopeda, Specjalista Medycyny Sportowej
Konsultant Wojewódzki


Przez 4 miesięcy zabiegom zostało poddanych kilkudziesięciu pacjentów z różnymi jednostkami chorobowymi, głównie ze schorzeniami urazowo - ortopedycznymi. Na podstawie naszych obserwacji zauważylismy wysoką skuteczność terapeutyczną urządzenia, potwierdzoną opinią naszych pacjentów. Dzięki działaniu przeciwzapalnym, likwidującym obrzęk, przeciwbólowym, odżywczym oraz regenerującym pacjenci mogli szybciej wrócić do zdrowia.(...) (...) Terapia wibroakustyczna dobrze łączy się z leczeniem z wykorzystaniem środków farmaceutyccznych. Oddziaływanie wibroakustyczne zwiększa efektywność terapii. Urządzenie VITAFON 2 możemy śmiało polecić innym placówkom medycznym, które zajmują się nowoczesna fizjoterapią.(...)

mgr. Zbigniew Żołmierczyk
Oddział Rehabilitacji, Balneologii i Medycyny Fizykalnej w Kochcicach
p.o. Koordynator ds. Rehabilitacji


Vitafon jest wiarygodnym i sprawdzonym urządzeniem medycznym do użytku domowego, którego dobroczynne działanie zostało potwierdzone w wielokrotnych badaniach klinicznych. Vitafon uzyskał również wiele pozytywnych opinii specjalistów rehabilitacji, którzy włączają zastosowanie Vitafonu do swojej codziennej praktyki. Entuzjastyczne opinie użytkowników potwierdzają jego skuteczność.


Jakie efekty możesz odczuć stosując Vitafon?
 • szybkie zmniejszenie bólu stawów i obrzęku bez użycia środków przeciwbólowych; jest to efekt skutecznego działania Vitafonu, który:
 • przywraca krążenia krwi w stawie
 • zmniejsza proces zapalny w stawach,
 • przyspiesza proces regeneracyjny


Dodatkowo użycie Vitafonu gwarantuje:
 • właściwe leczenie choroby, a nie tłumienie objawów;
 • zwiększenie odporności organizmu;
 • przeprowadzenie leczenia w komfortowych warunkach domowych;


Kto może najbardziej skorzystać stosując Vitafon?

Osoby cierpiące na bóle stawów, bóle kręgosłupa związane ze zwyrodnieniami, dyskopatią a także przeciążeniem treningiem sportowym, po urazach, wymagające rekonwalescencji. Vitafon oddziałuje na przyczynę choroby, poprawiając mikrokrążenie wpływa na cały organizm.


Czy skuteczność Vitafonu potwierdzają badania kliniczne?

Tak, metody leczenia są opracowane w wiodących ośrodkach medycznych w Rosji (w Moskiewskiej Akademii Medycznej I.M. Sieczenowa; w Moskiewskim Obwodowym Klinicznym Instytucie Naukowo-Badawczym; w Sankt-Petersburskiej Państwowej Akademii Medycznej im. I.I. Miecznikowa; w Wojskowej Akademii Medycznej im. S.M. Kirowa (Sankt-Petersburg i innych); i potwierdzone niezależne badaniami w Instytucie traumatologii (Ryga) i w Wojskowej Akademii Medycznej (Belgrad).

Warto zapoznać się z badaniami medycznymi na temat skuteczności Vitafonu na stronie producenta (w dolnej części strony) link tutaj.

Na jakiej zasadzie działa Vitafon?

Vitafon generuje mikrowibracje. Oddziaływanie mikrowibracjami na organizm zostało nazwane „fonowaniem”. Dlatego mówimy o fonowaniu np. obszaru nerek (czyli przykładaniu elementów wibrujących Vitafonu do okolic nerek) czy fonowaniu stawów.

Mikrowibracje tkanek, tak jak ich ciepło, stanowią ważny i niezastąpiony składnik procesów fizjologicznych i immunologicznych. Są one potrzebne do odprowadzania nadmiaru płynów z organizmu, biorą udział w stymulacji krążenia, odżywianiu komórek, znajdujących się w dużej odległości od naczyń włosowatych, w procesach immunologicznych, dotyczących transportu i przenikania leukocytów do komórek tkanki oraz w procesach krwiotwórczych, realizowanych w szpiku. Źródłem mikrowibracji w żywym organizmie są regularne skurcze miofibryli komórek mięśniowych.
Deficyt (zmniejszenie) mikrowibracji może pojawić się z wiekiem, w przypadku chronicznego zmęczenia, przemęczenia z powodu intensywnych i długotrwałych obciążeń, przy urazach, procesach zapalnych, zakłóceniu ukrwienia różnych odcinków rdzenia kręgowego, ogólnym spadku intensywności skurczów komórek mięśniowych, pojawiającym się z różnych przyczyn.

Vitafon w sposób bezpieczny i delikatny uzupełnia braki mikrowibracji, stymulując organizm do naturalnego powrotu do zdrowia.

Jak szybko zaobserwować można efekt terapii wibroakustycznej?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. U niektórych osób poprawa jest widoczna już po kilku zastosowaniach Vitafonu. Przy długotrwałych chronicznych chorobach zauważalną poprawę dostrzec można zazwyczaj po 3-4 miesiącach.

Czy wibroakustyczne metody leczenia są bezpieczne?

Wibroakustyczne metody leczenia są bezpieczne i nie mają efektów ubocznych. W urządzeniach wibroakustycznych wykorzystywane jest pasmo częstotliwości i amplituda drgań, zgodna z naturalnymi mikrowibracjami żywych organizmów.

Czy możliwe jest zastosowanie terapii wibroakustycznej w warunkach domowych?

Istnieje cały szereg urządzeń Vitafon, przeznaczonych do zastosowania w domowych warunkach, których mogą używać wszyscy członkowie rodziny.

Czy potrzebne są jakieś specjalne umiejętności do stosowania urządzenia wibroakustycznego?

Nie, nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności. Urządzenia do użytku domowego są łatwe w eksploatacji i mogą ich używać nawet dzieci. Szczegółowa instrukcja wraz z rysunkami i tabelami czasu trwania fonowania ułatwia użycie Vitafonu. Zawsze możesz się także skonsultować z producentem link tutaj


Dużo mówi się teraz o różnych urządzeniach, które są bardzo drogie, a nieskuteczne. Skąd mam wiedzieć, że Vitafon to dobry wybór?
Na rynku jest dużo firm, które naciągają osoby chore na zakup produktów nieskutecznych, a drogich.
W przeciwieństwie do nich, Vitafon jest skuteczny - co potwierdzają liczne badania kliniczne, opinie polskich lekarzy specjalistów i tysiące użytkowników. Firma prowadzi sklep od wielu lat, ma swoją siedzibę w Warszawie, przy alei Stanów Zjednoczonych 51. Produkt można zwrócić w ciągu 30 dni. Firma i produkt są wiarygodne i godne zaufania.

Dlaczego warto mieć Vitafon w domu:
 • Możesz zmniejszyć ból stawów (stawy rąk, nóg, szyi) oraz kręgosłupa. W końcu poczujesz ulgę.
 • Pacjenci potwierdzają wyjątkową skuteczność Vitafonu, więcej opinii możesz przeczytać pod tym linkiem
 • Aparat, dzięki temu że jest dostępny do użytku domowego, możesz zawsze zastosować, gdy poczujesz taką potrzebę
 • Masz gwarancję, że Vitafon działa w sposób bezpieczny.
 • Vitafon jest wyjątkowo skuteczny, co potwierdzają wyniki niezależnych badań klinicznych.
 • Pacjenci stosujący Vitafon zauważają zmniejszenie stosowania środków przeciwbólowych
 • Vitafon możesz zastosować w domu, jego obsługa jest prosta.
 • Oszczędzasz czas i pieniądze dzięki przeprowadzaniu zabiegów w domu i ograniczeniu wydatków na lekarstwa.
 • Vitafon zalecają polscy lekarze – specjaliści rehabilitacji.


Który model Vitafonu wybrać?
 • VITAFON T - Najtańszy model VitafonuVitafon T jest idealny do domowej terapii, można go kupić wraz z opaskami umożliwiającymi założenie aparatu (warto je od razu zakupić, bo można wtedy stosować aparat na różne części ciała, nie tylko nerki i kręgosłup).
Vitafon T kupisz bezpośrednio od producenta tutaj -
kliknij na link tutaj, otrzymasz 5% rabatu na kod kuponu 206. Kod wpisujesz po dodaniu produktów do koszyka, w okienko oznaczone "Kod kuponu".
 • VITAFON ACTIVNowoczesne urządzenie wibroakustyczne Vitafon Aktiv pomaga zrekompensować deficyt naturalnych mikrowibracji oraz przyspieszyć krążenie krwi i limfy.

Czym różni się Vitafon Aktiv od Vitafonu-T?

• skuteczniejsze działanie, oparte na nowych badaniach naukowych w dziedzinie terapii wibroakustycznej;
• 2 typy wibrafonów – jedna para dla tułowia, druga dla kończyn dolnych i górnych;
• efektywniejsze rezultaty leczenia, dzięki zróżnicowanemu działaniu poszczególnych wibrafonów; • szybszy czas osiągnięcia pozytywnych efektów leczenia;
• 9 trybów pracy;
• wygoda stosowania i mobilność urządzenia, dzięki wbudowanemu akumulatorowi i załączonej torbie do przechowywania.

Vitafon Activ kupisz bezpośrednio od producenta tutaj -
kliknij na link tutaj, otrzymasz 5% rabatu na kod 206.
- VITAFON ACTIV Z MATERACEM DO CAŁEGO CIAŁA


Najskuteczniejszy zestaw Vitafonu z materacem do ogólnego wsparcia zasobowego organizmu (OWZO) -

Polecany jest w poniższych przypadkach:

• wielomiejscowa przepuklina, dyskopatia,

• zwyrodnienie, bóle reumatoidalne kręgosłupa,

• wielomiejscowy uraz kregosłupa,

• rehabilitacja po ciężkich chorobach, wypadkach

• profilaktyka chorób kręgosłupa;


Vitafon Active z materacem do szybkiej rehabilitacji kupisz bezpośrednio od producenta tutaj -
kliknij na link tutaj, otrzymasz 5% rabatu na kod 206.


Aktualne ceny w sklepie producenta sprawdzisz tutaj link

Dla czytelników portalu LepszyLek.pl mamy kod rabatowy nr 206, gwarantujący 5% rabat na WSZYSTKIE modele Vitafonów. Wystarczy podać go na stronie internetowej producenta przy zakupie - przed ostatecznym potwierdzeniem zakupu pojawi się na ekranie miejsce na wpisanie kodu rabatowego. Kwota do zapłaty zostanie automatycznie zmniejszona. Kod można również podać w czasie zamówienia telefonicznego.   kliknij na link tutaj


Firma udziela 24 miesięcznej gwarancji. Jest to jednorazowy wydatek, jednak warto porównać go z innymi sposobami walki z bólem.


Porównajmy tę kwotę chociażby z kwotą wydawaną na leki lub suplementy diety stosowane w bólach stawów. Preparaty tego typu kosztują ponad 100 zł za 30 dni terapii, wizyta u rehabilitanta to ok. 40-80 zł, a wizyt musi być kilka – kilkanaście, aby odczuć poprawę. A więc wydatek rzędu kilkuset złotych może nie przynieść efektu, podczas gdy w przypadku Vitafonu otrzymujemy gwarancję skuteczności, albo zwrot pieniędzy.


Gdzie można kupić Vitafon?


Vitafon można zakupić na stronie internetowej bezpośredniego dystrybutora w Polsce kliknij na link tutaj.
Vitafon jest wysyłany pocztą lub kurierem na terenie całej Polski, także zagranicę.


Sposób zakupu jest prosty, wybierz odpowiedni wariant urządzenia i kliknij Zamawiam. W kolejnym kroku podajesz swój adres. Możesz wybrać opcję wpłaty na konto lub za pobraniem – zapłacisz wtedy przy odbiorze przesyłki na poczcie.


Skąd mam wiedzieć, czy Vitafon mi pomoże?
Gwarancja Vitafonu - pełna satysfakcja lub zwrot pieniędzy!


Twórcy Vitafonu są tak przekonani o jego skuteczności, że nie wahają się dać wyjątkowej gwarancji – jeśli nie odczujesz efektu stosowania Vitafonu w ciągu 30 dni od zakupu, zwrócą Ci pieniądze. Wystarczy skontaktować się ze sklepem link tutaj


Inne ważne informacje na temat Vitafonu:

Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Preparaty na dolegliwości stawowe

Preparaty na dolegliwości stawowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl