Mapa strony
VAXOL® – czyste, zdrowe i zadbane uszy

VAXOL® – czyste, zdrowe i zadbane uszy

Redakcja

Vaxol® to unikalny spray do uszu który w skuteczny i bezpieczny sposób wspiera naturalny proces oczyszczania uszu z woskowiny, zapobiegając tym samym tworzeniu się tzw. korków woskowinowych, które mogą prowadzić do: zaburzeń słuchu, powodować ból ucha lub szumy uszne. W przypadku gdy dojdzie do powstania korków woskowinowych Vaxol® pomaga w ich usuwania.
Dzięki właściwościom łagodzącym i regenerującym Vaxol® zalecany jest do pielęgnacji uszu w szczególności dla niemowląt oraz osób u których skóra przewodu słuchowego jest nadmiernie przesuszona, czy podrażniona np. na skutek używania słuchawek, czy aparatów słuchowych. Co istotne Vaxol® może być stosowany przez osoby noszące aparaty słuchowe.
Stosowany przed kąpielą chroni uszy przed niekorzystnym działaniem wilgoci, która może prowadzić do infekcji ucha zewnętrznego.

Vaxol® zawiera wyłącznie jeden składnik, 100% oliwę z oliwek przygotowaną według standardów farmaceutycznych, która nie uczula i dodatkowo łagodzi podrażnienia. Vaxol® posiada 200 ściśle odmierzonych dawek, które delikatnie rozpylają się po kanale słuchowym i można aplikować je w każdej pozycji.

Vaxol® to jedyny spray do uszu posiadający Rekomendację dwóch Polskich Towarzystw Laryngologicznych oraz jest polecany przez WOPR i Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt.

Vaxol® wyrób medyczny klasy I, dostępny w aptekach bez recepty. Cena dla pacjenta ok. 30zł (200 dawek)
Artykuł znaleziono w kategoriach:
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Zmęczenie, energia

Zmęczenie, energia

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl