Mapa strony
Młody jęczmień podbija świat

Młody jęczmień podbija świat

Redakcja

Trudno byłoby znaleźć obecnie drugą taką roślinę, jak zielony jęczmień, która zrobiła w ostatnim czasie taką karierę. Preparaty z młodego jęczmienia polecają gwiazdy filmowe, stosują je ludzie na całym świecie.
Jakie właściwości kryje w sobie więc ta „cudowna” roślina? Okazuje się, że ma ich bardzo dużo, a popularność tej rośliny jest w pełni uzasadniona. Pozytywne działanie młodego jęczmienia zostało potwierdzone też badaniami naukowymi.
Młody, zielony jęczmień zawiera wiele witamin, zwłaszcza C, E, B1, B2, B6, B12 beta-karoten, kwas foliowy i potas. Posiada również dużo wapnia, prawie 40 razy więcej niż pszenica. Znajdziemy w nim również mangan, cynk i krzem. Warto jeszcze wspomnieć o chlorofilu, poprawiającym odporność organizmu. Zielony jęczmień jest prawdziwą kopalnią tej substancji.

Zalety młodego jęczmienia
Stosowanie młodego jęczmienia przynosi wiele korzyści dla zdrowia, ma również znakomite walory odchudzające. A to dzięki m.in. zawartości błonnika. Zielony jęczmień zawiera aż trzy rodzaje błonnika: jabłkowy, owsiany oraz żytni, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit. Spożywanie produktów bogatych w błonnik daje nam uczucie sytości. Dlatego są one podstawą zdrowej i efektywnej diety odchudzającej.
Odchudzając się, czy stosując po prostu zdrową dietę, warto pamiętać, że codziennie powinniśmy zjadać 5 posiłków. Codzienne obowiązki sprawiają, że wydaje się nam, że jest to trudne do zrealizowania. Tymczasem wystarczy wziąć saszetkę ze skoncentrowanym jęczmieniem, rozpuścić jej zawartość w jogurcie lub soku i mam gotowy posiłek, pełnowartościowy i bardzo zdrowy.

Młody Jęczmień Forte Slim
Stosowanie tej rośliny na co dzień nie jest ani kłopotliwe, ani kosztowne. Możemy na przykład zaopatrzyć się w gotowe preparaty zawierające zielony jęczmień. Młody Jęczmień Forte Slim jest dostępny w tabletkach i saszetkach. Powstał z myślą o osobach dorosłych, które dbają o prawidłową wagę ciała oraz kontrolują poziom cukru we krwi. Zawiera ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z liści morwy białej, chrom oraz wysoko skoncentrowanych wyciąg z młodego jęczmienia.
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Preparaty na dolegliwości stawowe

Preparaty na dolegliwości stawowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl