Oczyszczanie organizmu z toksyn - domowe sposoby

Oczyszczanie organizmu z toksyn - domowe sposoby

mgr farmacji Kinga Dziwisz

Nie wiesz w jaki sposób, bez korzystania z preparatów aptecznych, oczyścić organizm z toksyn? Spróbuj zastosować, któryś z poniższych sposobów.

Oczyszczanie organizmu z toksyn - domowe sposoby
* Zastosuj jednodniową dietę oczyszczającą. Może to być dieta warzywno-owocowa, dieta owsiana, czy dieta bogata w ryby, lub w produkty mleczne. Rygorystyczne dostosowanie się do zdrowszej diety, przez przynajmniej jeden dzień, zdecydowanie usprawnia pracę układu pokarmowego.
* Wypijaj duże ilości wody. Postaraj się chociaż przez jeden dzień pić wyłącznie wodę, rezygnując z wszelkich innych napojów. Woda bowiem nie wprowadza szkodliwych substancji do organizmu, a równocześnie pomaga w usuwaniu obecnych zanieczyszczeń.
* Przez kilka dni (co najmniej, jeżeli na stałe nie jest to możliwe) wprowadź do swojej diety więcej warzyw i owoców, a zmniejsz ilość pokarmów tłustych.
* Stosuje herbatki ziołowe, działające moczopędnie.
* Nie powstrzymuj się od oddawania moczu i kału. Im dłużej się powstrzymujesz, tym gorzej, ponieważ tworzysz korzystniejsze środowisko dla rozwoju infekcji w pęcherzu i odbycie.
Artykuł znaleziono w kategoriach:
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Zmęczenie, energia

Zmęczenie, energia

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl