Mapa strony
IBUPROM ZATOKI 12 tabletek (maskymalna ilość w zamównieniu 2 opak.)

źródło – www.tanie-leczenie.pl

IBUPROM ZATOKI 12 tabletek (maskymalna ilość w zamównieniu 2 opak.)

O  US PHARMACIA SP  Z O  
Opakowanie: 12 tabl  
Cena
1 opak.
?
Koszt dzienny dawki ? Średnia
ocena

?
dawka wg producenta dawka
składnika
aktywnego
min max
11,45 zł 2,86 zł 5,73 zł 0,48 zł
(ibuprofen 100.00 mg)
6/10 (2 Opini)
Oceń produkt »
Oceny internautów:
Cena leku
6/10
Skuteczność
8/10
Szybkość działania
6/10
Dostępność
7/10
Długość działania
6/10

Opis produktu

 Zastosowanie
Ibuprom Zatoki to lek zwalczający objawy i przyczyny bólów zatok. Ibuprom Zatoki likwiduje obrzęk błony śluzowej nosa przez co zmniejsza ilość wydzieliny powstającej podczas zapalenia zatok. Udrażnia nos oraz zatoki przynosowe, ułatwia oddychanie oraz skutecznie zwalcza bóle zatok, bez względu na to czy przyczyną niedrożności zatok i bólów zatok jest przeziębienie, grypa, zmiana pogody, zmiana ciśnienia, alergia czy przewianie. Ibuprom Zatoki to połączenie sprawdzonego silnego środka przeciwbólowego o dodatkowym działaniu przeciwzapalnym Ibupromu (200 mg ibuprofenu) oraz środka zmniejszającego obrzęk i udrażniającego ujścia zatok, czyli bezpośrednio działającego na przyczynę bólów zatok - zatkane zatoki (30 mg chlorowodorku pseudoefedryny).
  Zachować szczególną ostrożność jeśli
Występuje astma oskrzelowa, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy w wywiadzie, niewydolność wątroby i nerek, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi. Pacjent jest w wieku powyżej 65 roku życia.
  Ciąża
 Leku nie należy stosować w ciąży.
  Karmienie piersią
Leku nie należy stosować w okresie karmienia piersią.
  Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn
W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność w trakcie prowadzenia samochodu i obsługi urządzeń mechanicznych.
  Stosowanie innych leków
Leku nie należy stosować z innymi lekami o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. W przypadku równoczesnego leczenia metotreksatem, kortykosteroidami, lekami moczopędnymi, lekami obniżającymi ciśnienie tętnicze krwi, lekami przeciwdepresyjnymi, zydowudyną, bądź lekami wpływającymi na krzepnięcie krwi, przed przyjęciem preparatu należy zasięgnąć opinii lekarza.
 Wskazania
Leczenie doraźne objawów występujących w przeziębieniu i grypie takich jak: bóle głowy, ból i niedrożność zatok obocznych nosa, katar, gorączka, ból gardła, bóle mięśni.
 Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1-2 tabletka co 4 do 6 godzin (nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek w ciągu doby).
 Skład

1 tabletka powlekana zawiera:
- substancje czynne: ibuprofen 200 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg

- substancje pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana, skrobia modyfikowana, guma Guar, talk, kroskarmeloza sodowa, krospowidon, dwutlenek krzemu, utwardzony olej roślinny, hydroksypropyloceluloza, makrogol 400, żelatyna, sacharoza, kaolin, cukier konfekcjonowany, węglan wapnia, wosk Carnauba, wosk biały, guma akacjowa, Opalux Brown, Opacode Black.

Składniki:

Oceny i komentarze (2) - IBUPROM ZATOKI 12 tabletek (maskymalna ilość w zamównieniu 2 opak.)

Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Newsletter

Najlepsze oferty

Ankieta

Preparaty na dolegliwości stawowe

Preparaty na dolegliwości stawowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

Forum

Pain Gone na bóle różnego pochodzenia

Technika prądów Tens znana, stosowana w medycynie i wykorzystana w tym urządzeniu, jest to przenośny generator prądu Tens, myślę że nie jeden pacjent byłby zadowolny gdyby lekarz przepisał mu takie urządzenie, które nie ma skutków ubocznych jak leki przeciwbólowe.
14-05-2014 14:40
Dodał: ola37

URZĄDZENIE PRZECIWBÓLOWE PAIN GONE

http://paingone.
14-05-2014 14:47
Dodał: ola37

Omega 3 - który preparat najtańszy?

Jesli stosujecie omega 3 albo kupujecie dla dzieci, to pewnie już się zorientowaliscie ze ceny mogą być bardzo rózne, szczególnie tych preparatów dla dzieci.
17-07-2015 18:37
Dodał: Mirka72

Śmieszności, dowcipy

Może dobrze byłoby popisać coś co lekko odwróci myśli od kłopotów ze zdrowiem.
30-11-2015 13:54
Dodał: koptymista

Problemy ze snem.

Witam, od tygodnia nie mogę zasnąć, mam problemy ze snem, problemy z zasypianiem a jeśli już to wybudzam sie co dwie godziny i dalej to samo.
12-08-2016 11:10
Dodał: Marita

Krem do protez

Zostałam właśnie nową posiadaczka protezy i mam pytanie jakich środków używacie do czyszczenia i którego kremu do protez,bo na rynku jest tego bardzo dużo,ostatnio widziałam w aptece ulotkę kin oro ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą?.
21-10-2016 08:30
Dodał: Maria55

zamienniki do drukarki

Używacie zamienników do drukarki? Jeśli tak to jakich, jeśli nie to dlaczego nie?.
29-12-2016 21:21
Dodał: dodi
copyright by Vivamax 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone
Sklep internetowy: www.aptushop.pl
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl