Mapa strony
Czy nawilżające krople do oczu pomogą na suche oczy

Czy nawilżające krople do oczu pomogą na suche oczy

mgr farmacji Aleksandra Uruszczak-Wąsowicz

Suche oczy to stan, gdy oko nie radzi sobie z naturalnym nawilżaniem gałki ocznej. Suche oko daje charakterystyczne objawy – wrażenia suchości gałki, bólu, pieczenia, uczucia piasku pod oczami, dyskomfortu widzenia. Sposobem na suche oczy są nawilżające krople do oczu.
Nawilżające krople do oczu są dobrym sposobem radzenia sobie z zespołem suchego oka. Zawierają one składniki o działaniu nawilżającym zbliżone składem do naturalnego filmu łzowego. Wkroplone do oczu pomogą zlikwidować nieprzyjemne wrażenie suchości. Zaaplikowane w dużej ilości wypłuczą jednocześnie zgromadzony pod powieką i na gałce ocznej brud. Stosowane regularnie poprawią komfort widzenia.
Nawilżające krople do oczu zawierają niekiedy składniki o działaniu przeciwzapalnym, które złagodzą ewentualne stany zapalne, które mogą się zdarzyć w przebiegu zespołu suchego oka.
Artykuł znaleziono w kategoriach:
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Preparaty na dolegliwości stawowe

Preparaty na dolegliwości stawowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl