Mapa strony
Dieta, czy ćwiczenia - co jest lepsze na odchudzanie

Dieta, czy ćwiczenia - co jest lepsze na odchudzanie

mgr farmacji Kinga Dziwisz

Czy ty też zadajesz sobie to pytanie? Dietę może jakoś byś zniósł, ale ćwiczenia - przecież nie masz na to czasu. A może jednak warto trochę poćwiczyć, zamiast katować się niemiłosierną dietą?

Dieta
Dobra dieta, to zdrowa dieta. Zapomnij o wprowadzaniu restrykcyjnych diet, których jadłospis już na początku nie wygląda zachęcająco. Po prostu jedz mniej i wybieraj zdrowsze pokarmy - bez tłuszczu, o niskiej zawartości cukru, bogate w błonnik i witaminy.

Ćwiczenia
Nie lubisz chodzić na siłownię? A może zwyczajnie zasłaniasz się brakiem czasu? Zastanów się ile czasu siedzisz bezczynnie przed telewizorem, lub komputerem, tylko po to, żeby jakoś zająć wolny czas? Teraz wyobraź sobie, że idziesz na półgodzinny spacer. Albo jedziesz na rowerze kilkanaście kilometrów, lub pływasz przez kilkanaście minut. A może wolisz zrobić serię brzuszków, przysiadów, pajacyków i ćwiczeń rozciągających? Efekty będą zdecydowanie lepsze niż odmawianie sobie ulubionego jedzenia. Poprawisz bowiem kondycję, ujędrnisz skórę, zrzucisz parę kilogramów i usprawnisz funkcjonowanie układu krążenia, układu oddechowego i układu kostno-stawowego.

A gdy połączysz dietę z ćwiczeniami możesz spodziewać się spektakularnych rezultatów.
Artykuł znaleziono w kategoriach:
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Preparaty na dolegliwości stawowe

Preparaty na dolegliwości stawowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl