Mapa strony
Lakcid doceniony przez konsumentów

Lakcid doceniony przez konsumentów

Redakcja

Lakcid, jeden z najpopularniejszych preparatów probiotycznych na rynku firmy BIOMED-LUBLIN, otrzymał Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2013 w kategorii „Leki probiotyczne”.
Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program prowadzony przez Dziennik Gazetę Prawną. W tegorocznej, drugiej już edycji, zostało wyróżnionych wiele prestiżowych produktów. Głównym celem projektu jest poznanie opinii konsumentów na ich temat.
Preparaty grupy Lakcid (takie jak Lakcid, Lakcid forte, Lakcid L) to oryginalne leki probiotyczne, przeznaczone do stosowania w trakcie i po zakończeniu terapii antybiotykowej. Lakcid obecny jest na polskim rynku od ponad pięćdziesięciu lat. Przez ten czas zyskał zaufanie lekarzy, farmaceutów i przede wszystkim pacjentów. Wybór Lakcidu jako najlepszego leku probiotycznego potwierdza, że klienci kupując leki zwracają uwagę przede wszystkim na renomę, tradycję oraz pozycję lidera w danej branży.
Do kategorii „Leki probiotyczne” zgłoszono kilkadziesiąt probiotyków dostępnych w Polsce. Lakcid został uznany za najlepszy przez 40% ankietowanych. Respondenci swój wybór argumentowali skuteczną ochroną, jaką daje Lakcid, zaufaniem do marki oraz gwarancją jakości za przystępną cenę. Badanie konsumentów, na zlecenie Dziennika Gazety Prawnej, przeprowadziła niezależna firma iReward24 S.A.
Artykuł znaleziono w kategoriach:
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Preparaty na dolegliwości stawowe

Preparaty na dolegliwości stawowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl