Mapa strony
Zobacz różnice bez skalpela – zabieg FIRST LIFT

Zobacz różnice bez skalpela – zabieg FIRST LIFT

Redakcja

Zobacz różnice bez skalpela – zabieg FIRST LIFT
Nowością tego roku w dermatologii estetycznej są niewątpliwie nici – First Lift. To zabieg szybki, bezbolesny i bezpieczny, nici są certyfikowane i wykonane z od lat znanego w medycynie materiału, który odnalazł nowe zastosowanie. Nici PDO (Polidioksanon) były dotychczas głównie wykorzystywane w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce.

Zabieg First Lift możemy wykonać na twarzy na: pionowe i poziome zmarszczki na czole, lifting czoła, opadające brwi, dolną powieka – worki, policzki, fałd podbródkowy, fałd marionetkowy, w celu odzyskania owalu twarzy a także w celu rewitalizacji wiotkiej i cienkiej skóry. Świetne i natychmiastowe efekty osiągniemy tą metoda na dekoldzie i szyji, a także możemy za pomocą nici modelować w zasadzie wszystkie defekty na ciele - cellulit, skórę okolicy łokci, kolan, brzucha, wykonać terapię rozstępów.

Lekarz medycyny estetycznej z warszawskiej przychodni specjalistycznej „High-Med.” Dorota Bystrzanowska , specjalista dermatolog - Nić PDO jest silnym syntetycznym włóknem, które po pewnym czasie (ok. 6-8 miesięcy) rozpuszczają się w tkance. Taką umieszczoną na sterylnej, bardzo cienkiej igle nitkę , wprowadzamy w określone okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, pośladków, brzucha i nóg. Pobudzamy w ten sposób proces nowotworzenia się kolagenu i elastyny, wzmacniamy jędrność i napięcie skóry, uzyskujemy efekt wygładzenia zbliżony do liftingu chirurgicznego.

Wprowadzając nić PDO w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna). Proces tan trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 240 dni). Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 2 lat.

Zabieg trwa krótko, ok. 30 minut i jest praktycznie bezbolesny. Rozpoczyna się od nałożenia znieczulenia miejscowego (krem znieczulający). Następnie lekarz zaznacza punkty wprowadzenia igieł i linie wprowadzania nici pod skórą.

Nowe „narzędzie” w rękach doświadczonych dermatologów jakim są nici PDO, znacznie rozszerza nasze możliwości w poprawie kondycji, napięcia, kolorytu skóry pacjentów.

Możemy teraz skuteczniej przeciwdziałać zmarszczkom i powstrzymywać proces starzenia.
To zabieg dla wszystkich, którzy nie są gotowi na poważny zabieg chirurgiczny, a chcą osiągnąć szybko satysfakcjonujący efekt, bez czasu rekonwalescencji po zabiegu, bez bólu i w rozsądnej cenie.

Lekarz medycyny estetycznej Dorota Bystrzanowska wykonuje zabiegi First Lift na warszawskich Bielanach w Przychodni Specjalistycznej „High-Med.” przy ul. Kasprowicza 27/2, www.high-med.pl, tel. 22 865 71 50
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Zmęczenie, energia

Zmęczenie, energia

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl