Mapa strony
Jakie składniki powinien zawierać dobry preparat powiększający biust

Jakie składniki powinien zawierać dobry preparat powiększający biust

mgr farmacji Małgorzata Kruk

 Doustne preparaty poprawiające wygląd piersi, cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet, które chcą ujędrnić i powiększyć swój biust. Suplementy diety są znacznie tańszą i bezpieczniejszą alternatywą dla operacji plastycznych, które często są kosztowne i wiążą się z długim okresem rekonwalescencji. Jeśli chciałabyś poprawić wygląd swoich piersi, zastosuj kurację z apteki.

Sięgając po suplementy diety powiększające biust, zwróć uwagę na ich skład. Na wygląd piersi korzystnie będą wpływać przede wszystkim aktywne związki: flawonoidy i fitoestrogeny, zawarte w wyciągach roślinnych (z soi, lnu, chmielu, nasion zbóż). Flawonoidy pełniąc rolę antyoksydantów, będą chronić wrażliwe komórki skóry piersi przed szkodliwym działaniem wolnych rodników tlenowych i procesami starzenia się skóry. Natomiast związki z grupy fitoestrogenów stymulując syntezę kolagenu, ujędrnią skórę, zapobiegając wiotczeniu i opadaniu piersi. Co ciekawe, fitoestrogeny nie tylko korzystnie oddziałują na wygląd piersi, ale również będą łagodzą objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego, czy dolegliwości okresu menopauzy.

Oprócz flawonoidów i fitoestrogenów, dobry preparat powiększający biust powinien w swoim składzie zawierać także wyciągi roślinne, bogate w związki mineralne (wyciąg z pokrzywy, czy skrzypu polnego), które są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów wzrostu i regeneracji komórek skóry.

Pamiętaj, że uzyskany efekt pełnych piersi po zastosowaniu doustnych suplementów diety powiększających biust, to zasługa przede wszystkim dobrze nawilżonej, odżywionej i ujędrnionej skóry biustu. Jeśli chcesz wzmocnić i podtrzymać efekty, możesz równocześnie stosować balsamy ujędrniające piersi oraz wykonywać ćwiczenia modelujące biust.
Pamiętajmy także, że efekt stosowania suplementów nigdy nie będzie porównywalny z efektem działania chirurgicznego i wszczepienia implantów.

Artykuł znaleziono w kategoriach:
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Zmęczenie, energia

Zmęczenie, energia

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl