Mapa strony
Nowość - Kadefarm Witamina D+DHA z alg

Nowość - Kadefarm Witamina D+DHA z alg

Redakcja

Kadefarm Witamina D+DHA z alg jest preparatem przeznaczonym dla dzieci powyżej 1. roku życia w profilaktyce niedoboru witaminy D oraz w celu zapewnienia odpowiedniej podaży DHA. Jedna kapsułka zawiera 400 j.m. witaminy D3 oraz 100 mg DHA pochodzenia roślinnego, z alg Ulkenia sp. DHA należy do kwasów tłuszczowych z rodziny Omega-3, którego wytwarzanie w organizmie nie jest wystarczające i powinien być dostarczony z pożywieniem (np. z ryb morskich) lub w postaci suplementacji.

Witaminę D zaleca się dzieciom profilaktycznie po 1. roku życia, jeśli nie zjadają odpowiedniej ilości mleka oraz innych produktów bogatych w tę witaminę. Jest ona niezbędna do prawidłowego rozwoju kości oraz zębów u dzieci w fazie intensywnego wzrostu. Witamina D ogrywa także ważną rolę w utrzymaniu prawidłowych funkcji układu immunologicznego i mięśniowego.

Kwas DHA (Omega-3) wspomaga właściwy rozwój narządu wzroku i układu nerwowego, stanowi znaczącą część materiału budulcowego mózgu, zmniejsza ryzyko infekcji.
Omega-3 jest szczególnie ważny dla dzieci do 3. roku życia, gdyż w tym czasie następuje najbardziej intensywny rozwój organizmu dziecka oraz kształtuje się jego odporność.
DHA zawarty w Kadefarm Witamina D+DHA z alg pozyskiwany jest z alg Ulkenia sp. za pomocą najnowszych technologii i charakteryzuje się wyjątkową czystością i jakością.

Stosowanie:
Zaleca się stosowanie 1 kapsułki otwieranej dziennie. Preparat należy podawać podczas posiłku. Do spożycia przeznaczona jest jedynie zawartość kapsułki. Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, a następnie wycisnąć zawartość do ust dziecka lub na łyżeczkę. Po opróżnieniu kapsułki należy ją wyrzucić. Zaleca się, by produkty witaminowe podawane były pod nadzorem lekarza.

Opakowanie:
Opakowanie zawiera 30 kapsułek otwieranych „twist-off”. Kapsułki umożliwiają precyzyjne dawkowanie, zgodnie z rekomendacjami lekarzy pediatrów.

Produkt otrzymał opinię referencyjną Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Witamina D+DHA – 30 kapsułek twist-off – cena ok. 25 zł
Artykuł znaleziono w kategoriach:
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Zmęczenie, energia

Zmęczenie, energia

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl