Mapa strony
Depilacja cukrowa, depilacja laserowa, fotodepilacja - metody usuwania zbędnego owłosienia

Depilacja cukrowa, depilacja laserowa, fotodepilacja - metody usuwania zbędnego owłosienia

mgr farmacji Małgorzata Kruk

Popularne metody depilacji to:
Depilacja cukrowa
To kolejna metoda, pozwalająca uzyskać efekt gładkiej skóry, bez śladów zbędnego owłosienia na dłużej, dzięki zastosowaniu specjalnej pasty na bazie naturalnych składników. W porównaniu do depilacji woskiem – zabieg jest mniej bolesny, mniejsze jest także ryzyko wystąpienia podrażnień skóry.
Depilacja laserowa
To jeden z droższych zabiegów depilacji. W parze z ceną idzie jednak wysoka skuteczność metody – kilkakrotnie zastosowane światło laserowe pozwala uzyskać naprawdę długotrwały efekt gładkiej skóry. Depilacja laserowa jest prawie całkowicie bezbolesna, przy zastosowaniu kremu znieczulającego, nie pozostawia także na skórze bolesnych podrażnień.
Fotodepilacja
To metoda wykorzystująca impulsy silnego światła do uszkodzenia struktury włosów i usunięcia ich z powierzchni ciała. Fotodepilacja – podobnie jak depilacja laserowa jest zabiegiem kosztownym, jednak dającym długotrwały efekt.
Artykuł znaleziono w kategoriach:
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Preparaty na dolegliwości stawowe

Preparaty na dolegliwości stawowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl