Mapa strony
Depilacja bikini (golenie miejsc intymnych) - skuteczne metody

Depilacja bikini (golenie miejsc intymnych) - skuteczne metody

mgr farmacji Małgorzata Kruk

Skóra okolic bikini jest niezwykle wrażliwa i delikatna, dlatego też po depilacji może pojawić się zaczerwienienie, czy pieczenie skóry. Jeśli chcesz, aby skóra w okolicach intymnych pozostawała gładka na dłużej, bez śladu podrażnień, zadbaj o właściwą metodę depilacji. Oto skuteczne metody golenia miejsc intymnych (depilacji bikini):
Maszynka do golenia

Maszynka do golenia jest bez wątpienia najszybszym i najtańszym sposobem pozbycia się zbędnego owłosienia. Zabieg warto wykonywać przy użyciu żelu lub pianki do depilacji okolic bikini. Niestety efekt zabiegu jest krótkotrwały. Zwykle na drugi dzień włoski odrastają, nierzadko też pojawia się problem wrastania pojedynczych włosków i powstania nieestetycznych krostek.
Krem do depilacji okolic bikini

Depilacja chemiczna, czyli przy użyciu specjalnego kremu także cieszy się sporą popularnością wśród kobiet. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i zajmuje niecały kwadrans. Efekt depilacji zwykle utrzymuje się kilka dni. Minusem kremów do depilacji okolic intymnych jest ryzyko wystąpienia podrażnień u osób o wyjątkowo wrażliwej skórze.
Depilacja woskiem

Wybierana jest przede wszystkim przez kobiety ceniące długość utrzymywania się efektu (nawet do kilkunastu dni). Niestety sam zabieg jest bolesny i wymaga sporego doświadczenia, aby uzyskać efekt gładkiej skóry bez podrażnień.
Depilacja laserowa

Pozwala uzyskać efekt gładkiej skóry okolic intymnych na dłużej. Jest to metoda bez wątpienia najdroższa spośród powyższych, jednak bezbolesna przy zastosowaniu kremu znieczulającego i niezwykle skuteczna.

Artykuł znaleziono w kategoriach:
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Preparaty na dolegliwości stawowe

Preparaty na dolegliwości stawowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl