Podkład matujący - dla kogo polecany

Podkład matujący - dla kogo polecany

mgr farmacji Małgorzata Kruk

Podkłady matujące cieszą się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością. Ich skład został tak opracowany, aby perfekcyjnie kryć niedoskonałości oraz zapobiegać świeceniu się skóry przez wiele godzin. Ponadto dobre podkłady matujące nie zatykają porów, działają nawilżająco, kojąco oraz wygładzająco na skórę z problemami.

Podkłady matujące bez wątpienia stanowią podstawą perfekcyjnego i trwałego makijażu. Są polecane przede wszystkim dla osób z problemami skórnymi, a zwłaszcza przy nadprodukcji sebum – zarówno do cery tłustej, jak i mieszanej. Podkład matujący będzie doskonałym rozwiązaniem także dla osób z cerą trądzikową, dla których niezwykle ważne jest skuteczne zamaskowanie zmian skórnych przez cały dzień.

Sięgając po podkład matujący, zwróć uwagę, czy zawiera w swoim składzie filtry przeciwsłoneczne, których zadaniem jest ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, odpowiedzialnego za procesy starzenia się skóry.

Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Preparaty na dolegliwości stawowe

Preparaty na dolegliwości stawowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl