Dobry podkład - czy tylko w aptece

Dobry podkład - czy tylko w aptece

mgr farmacji Małgorzata Kruk

Podkład ma za zadanie wyrównywać koloryt, przeciwdziałać błyszczeniu się skóry oraz nadawać twarzy promienny wygląd. Czy dobry podkład możemy kupić jedynie w aptece?

Podkłady z drogerii nadają się przede wszystkim do makijażu skóry bez problemów dermatologicznych. Jeśli natomiast zależy ci na kosmetyku naprawdę wysokiej jakości, cierpisz na trądzik, masz cerę skłonną do przetłuszczania się lub wręcz przeciwnie – bardzo suchą, po fluid udaj się do apteki. Preparaty dostępne w aptece są wprawdzie droższe, jednak ze względu na swój skład, nadają się nawet dla osób ze skłonnościami do alergii. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się sypkie podkłady mineralne – na bazie naturalnych składników (sproszkowanych minerałów), które pozbawione środków zapachowych, czy konserwujących spełnią wymagania nawet najbardziej problemowej i wymagającej cery.
W związku z tym że w aptece wybór fluidów jest naprawdę duży, dlatego też aby wybrać ten najlepszy, dostosowany do twojego rodzaju skóry, poproś farmaceutę o pomoc w doborze preparatu.

Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Zmęczenie, energia

Zmęczenie, energia

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl