Mapa strony
Płyn, żel, chusteczki - co najlepsze do higieny intymnej.

Płyn, żel, chusteczki - co najlepsze do higieny intymnej.

mgr farmacji Małgorzata Kruk

Właściwa higiena intymna jest niezwykle ważna, aby chronić drogi rodne kobiety przed podrażnieniem, uczuleniem oraz infekcjami.

Przez wiele lat panowało przekonanie, że mydło oraz ciepła woda w zupełności wystarczą do higieny intymnej. Nic bardziej mylnego! Lekarze ginekolodzy wyraźnie podkreślają, aby zwrócić uwagę, w jaki sposób dbamy o higienę okolic intymnych.

Mydło niestety nie nadaje się do mycia okolic intymnych, gdyż odczyn zasadowy zaburza kwaśny odczyn pochwy, zwiększając ryzyko wystąpienia uczulenia oraz infekcji.
Żele i płyny do higieny intymnej

Jeśli chcesz uchronić się przed przykrymi dolegliwościami, stosuj płyny lub żele do higieny intymnej, których skład został tak opracowany, aby zapobiegać podrażnieniom, przywracać fizjologiczne, kwaśne pH pochwy, chroniąc drogi rodne kobiety przed infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi.
Chusteczki do higieny intymnej

Podczas podróży oraz zawsze wtedy, kiedy nie będziesz mogła się podmyć, sięgaj po wygodne w użyciu chusteczki do higieny intymnej, które zapewnią długotrwałą świeżość i czystość przez resztę dnia.

Artykuł znaleziono w kategoriach:
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Preparaty na dolegliwości stawowe

Preparaty na dolegliwości stawowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl