Mapa strony
Visolvit Junior Orange – witaminowa moc w jednej saszetce

Visolvit Junior Orange – witaminowa moc w jednej saszetce

Redakcja

Późna zima oraz wczesna wiosna to okres częstych zachorowań dzieci i młodzieży. Osłabiona odporność układu immunologicznego jest powiązana z niedoborem witamin i mikroelementów w codziennej diecie. W tym okresie szczególnie ważne jest dostarczenie młodemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych, a także zadbanie o odpowiednią suplementację.
Warzywa i owoce stanowią bardzo istotny element zdrowego żywienia dzieci i młodzieży. Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia ich dzienne spożycie powinno wynosić około 5 porcji dziennie. Są bogatym źródłem witamin, przeciwutleniaczy, błonnika, substancji przeciwzapalnych. Prawidłowo zbilansowana dieta, uwzględniająca warzywa i owoce, zapewni kilkulatkowi utrzymanie dobrego stan zdrowia i jest najlepszym rodzajem profilaktyki rozwoju niektórych schorzeń. Jest to szczególnie istotne w okresie zimowym, kiedy organizm jest narażony na infekcję i wirusy i potrzebuje dodatkowego wsparcia w postaci witamin i mikroelementów.
Wzmocnienie układu immunologicznego jest możliwe dzięki dobraniu odpowiednich preparatów wspomagających. Ważne jest, aby zestaw witamin był przemyślany tak, by pokrywał dzienne zapotrzebowanie organizmu dziecka. Dodatkowo, w przypadku maluchów powinno się zwrócić uwagę na atrakcyjną formę podania suplementu, żeby codzienny rytuał kojarzył się z przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Preparatem dedykowanym dzieciom i młodzieży jest znany od pokoleń VISOLVIT® Junior Orange - suplement zalecany jako uzupełnienie codziennej diety w witaminy. Zawiera zespół witamin niezbędnych do prawidłowego przebiegu podstawowych procesów metabolicznych i rozwoju młodego organizmu. Preparaty VISOLVIT®, przez wielu z nas pozytywnie kojarzone z dzieciństwem, mają bardzo wygodną formułę. VISOLVIT® Junior Orange, to saszetki z granulatem do rozpuszczania w wodzie, preparat przeznaczony do stosowania dla dzieci i młodzieży. Wystarczy 1 saszetkę granulatu rozpuścić w ¾ szklanki schłodzonej wody. Co istotne, ma on przyjemny, orzeźwiający pomarańczowy smak i jest bardzo lubiany przez dzieci. Zaletą VISOLVITU® jest również wygoda jego stosowania - raz dziennie.
VISOLVIT® Junior Orange jest szczególnie polecany w stanach wzmożonego zapotrzebowania na witaminy, np.
  • osłabienie organizmu
  • zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy
  • profilaktyka niedoboru witamin


Preparat VISOLVIT® Junior Orange to kompleksowy zestaw witamin:
  • Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu zdrowych kości i zębów.
  • Witamina B12 bierze udział w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, utrzymuje prawidłowe funkcje psychologiczne, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.
  • Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, zwiększa przyswajanie żelaza, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.
  • Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia, pomaga zachować zdrową skórę oraz w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.
  • Niacyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, prawidłowych funkcji psychologicznych. Jest pomocna w zachowaniu zdrowej skóry.


VISOLVIT® Junior Orange suplement diety jest przeznaczony do stosowania głównie u dzieci i młodzieży.

Dawkowanie i sposób podania:
Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu wynosi:
Dzieci i młodzież od 3 do 17 lat – 1 saszetka. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennego spożycia.
Rozpuścić saszetkę granulatu w ¾ szklanki schłodzonej wody.

Zawiera substancję słodzącą.
Sugerowana cena dla pacjenta: 12,80 PLN
Podmiot działający na rynku spożywczym: Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.
Artykuł znaleziono w kategoriach:
Informacje o lekach dostępne dzięki www.osoz.pl. Dane o lekach pobrane zostały z Bazy KS – BLOZ i nie mogą być kopiowane, ani wykorzystywane bez zgody Producenta Bazy KS – BLOZ

Najlepsze oferty

Ankieta

Zmęczenie, energia

Zmęczenie, energia

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Znajdź najlepszą aptekę wg internautów

copyright by Vivamax 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Aptus.pl strony internetowe
E-marketing farmaceutyczny: FreshPharma.pl